Продавец Пам'ятники гранітні MEMORIA развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
9 отзывов
Гранітні пам'ятники від MEMORIA
+38 (067) 768-47-98
+380 (67) 768-47-98
+380 (93) 135-48-50
Добавить отзыв

Часто задаваемые вопросы

 • Чому пропонуєте лише граніт як матеріал для виготовлення пам'ятників?

  Використовуємо не тільки граніт, а також інші види природного каменю, але граніт володіє незаперечними перевагами.

  Переваги граніту :

  1. Довговічність. Найліпші зразки граніту починають виявляти перші ознаки руйнування тільки через 500 років, тому його називають «вічним» каменем
  2. Міцність. Граніт відрізняється високою стійкістю до тертя, стискування і стирання. Це дуже щільний (2,6-2,7 т/м³) і міцний камінь (його міцність при стискуванні — 90-250 Мпа [мегепаскаль]) — удвічі більше як у мармуру
  3. Стійкість до дії атмосферних явищ і кислот.  Водонепроникність. Граніт практично не вбирає вологу (коефіцієнт водопоглинання — 0,05 –0,17%)
  4. Экологічність.  Всупереч забобонам, природний радіаційний рівень більшості гранітів відповідає 1-му класу — тобто вони радіаційно безпечні і придатні для всіх видів будівництва без обмежень
  5. Багатство фактур. Неполірований - шорсткий камінь, що поглинає світло; відполірований до дзеркального блиску, виявляє неповторну світлову гру слюдяних вкраплень . Декоративні можливості граніту  задовольнять навіть найсміливіші дизайнерські задуми
  6. Багата кольорова палітра. Різноманітність кольорів годі перелічити, від глибоко чорного до різних відтінків сірого, червоного, зеленого...
  7.  Окрім того, граніт не вигоряє навіть на дуже яскравому сонці, незважаючи на механічне полірування матеріалу. Можливим є вирізання будь-якої форми та розміру. Камінь не підлягає несприятливим атмосферним впливам. Гравірування на граніті з часом не псується. Легке миття і догляд. 

  Граніт - краса, велич, монументальність. Пам'ятники з граніту - усталена традиція і ознака шляхетності. 

 • Чому саме граніт з українських родовищ?

  Граніти з України значно перевершують іноземні матеріали з довговічності, міцності і морозостійкості. За щільністю вони переважають граніти, що походять з Індії, Туреччини, Бразилії, Китаю та з Південно-Африканської Республіки. Щільність впливає на всотування вологи каменем, так за теплий період року, волога, що потрапила усередину призводить до замерзання води у структурі граніту взимку. Це приведе до втрати первісної барви граніту, виникає ефект «шахової дошки» (чергування зміненого і непорушеного забарвлення). У перелічених країнах річні перепади температури, у порівнянні з Україною, невеликі, тому місцеві граніти цілком придатні для «домашнього» вжитку. Ви можете знайти перепади температури протягом року для свого регіону на офіційному сайті Українського гідрометеорологічного центру. Варто лише пригадати, що максимальна температура повітря +42,0°С була зафіксована 12 серпня 2010 року на метеостанції Луганськ, абсолютний мінімум температури повітря -41,9°С був спостережений 8 січня 1935 року на цій же метеостанції у Луганську. 

 • Чи радіоактивність граніту є небезпечною?

  Всупереч забобонам і настирливо поширюваним  чуткам в деяких ЗМІ, граніт не представляє загрози для здоров'я. З понад 200 родовищ природного облицювального і декоративного каменю, що є в Україні, практично всі відносяться до 1 класу природної радіації будматеріалів, тобто можуть використовуватися для всіх видів будівництва без обмежень. До 2-го класу природної радіації будматеріалів , тобто ті що використовуються для зовнішнього облицьовування і обробки, дорожнього та промислового будівництва відносяться граніти наступних родовищ : Горохівського (Brown Nut), Янцівського (Real Grey), Токівського (Carpazi) і Танського(Tansky). У випадку ритуальних пам’ятників можемо не звертати на цей аспект жодної уваги.

  Вичерпну інформацію з цього питання довідайтесь у статті Дмитра Власюка «Радіоактивність природного каменю: реальна небезпека чи банальна необізнаність?», що міститься у розділі «Статті та переклади»

 • Які складові ціни на памятники і як обрати дешевий варіант?

  Ціни на памятники з граніту залежать від кількох факторів::

  1. Вартості самого граніту (камінь з різних родовищ умовно можна поділити на 3-и цінові діапазони) та розмірів плит з даного граніту, що використані у пам’ятнику. Чим більший об’єм (маса) того чи іншого граніту – тим більша вартість;
  2. При збільшенні площі технічної обробки граніту та її складності зростають складові вартості. Оцінюється фігурна різка на елементах надмогильного пам’ятника (на стелі, накривній плиті тощо), сумарна довжина технічних фасок та їх складність;
  3. Кількість і матеріал  декоративних елементів (хрести, вази, лампадки та інше);
  4. Об’єм художніх робіт (портрети, зображення Святих, написи тощо);
  5. Витрати на виїзд чи декілька виїздів та монтаж пам’ятника.

  Тому ми завжди просимо завітати замовника до офісу і шляхом розсудливого комбінування тих чи інших складових вартості знаходимо оптимальний варіант, що задовольнить і ощадливість і вишуканий смак найвимогливішого покупця.  

 • Як купити гранітний пам’ятник, чи надає ваша фірма якісь документи?

  Працівник компанії підписує з Вами угоду на виготовлення та встановлення ритуальної споруди з граніту. В Угоді визначені обов’язки сторін (замовника і виконавця) і порядок роботи над Проектом. Про послідовність дій при покупці пам’ятника та всі пов’язані правові аспекти прочитайте у розділі «Поради замовнику» на Головній сторінці нашого сайту. 

 • Якими правовими актами регулюється побудова пам’ятника на могилі ?

  В офіційному вжитку використовується термін "намогильна споруда". А регулюється побудова такої споруди, в першу чергу, Законом  України «Про поховання та похоронну справу» Верховна Рада України; Закон від 10.07.2003 № 1102-IV, зокрема  Розділом  III «Організація місць поховань». Повний текст Закону можете знайти на Офіційному порталі Верховної Ради України ( http://zakon3.rada.gov.ua/ ) з допомогою опції «Пошук законопроектів, зареєстрованих Верховною Радою України». А також  підзаконними нормативно-правовими актами -  Рішеннями виконавчих органів сільських,  селищних, міських рад, що містяться у Положеннях про порядок функціонування та утримання даного місцевого кладовища. З цими документами можете ознайомитись на сайтах та безпосередньо в адміністраціях вказаних установ  а також у дирекції комунальних підприємств Департаменту ЖКГ, що відповідають за даний цвинтар. Окрім вищевказаного діють « Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України»  ДСаНПіН 2.2.2.028.99 опубліковані на сайті "Нормативно-директивні документи МОЗ України"  (http://mozdocs.kiev.ua/ ) (скористайтесь  пошуковою системою сайту). При вирішенні складних правових питань радимо скористатись послугами фахівців юристів.

 • Чи виготовляєте пам'ятники для дітей, я хочу такий, як на вказаній фотографії на одному з німецьких сайтів?

  Ми виготовимо ідентичний гранітний пам'ятник за пропорціями, розмірами , дизайном та конструкцією, а оскільки використовуємо виключно граніти з українських родовищ, то підберемо за кольором та фактурою найбільш схожий. 

 • Я хочу замовити ексклюзивний гранітний пам'ятник за вже розробленою проектною документацією, але не можу зрозуміти з вашого сайту - ви спеціалізуєтесь на елітних чи на недорогих видах?

  Ми спеціалізуємось на якісному виготовленні та встановленні гранітних споруд. Наша цінова політика цілком підпорядкована і випливає з такого маркетингового завдання, як індивідуальний підхід до потреб замовника. Саме це і передбачає Ваше звернення до нас. Працюємо без посередників з підприємствами, що видобувають і первинно обробляють граніт з високими декоративними якостями та з використанням найсучасніших технологій з метою уникнення прихованих дрібних тріщин та інших дефектів. Таким чином, ми є виробником меморіальної, ритуальної продукції а також встановлюємо її. Саме тому, можемо виконати технічні умови будь-якої точності та складності.  

 • Cкільки важить гранітний пам'ятник одинарний, бо я збираюсь привезти готові деталі з граніту з Коростишева Житомирської області. Ви зможете встановити пам'ятник?

     Граніт – важкий камінь, адже 1 кубометр граніту важить приблизно 3 тони. Одинарний гранітний пам’ятник важить в середньому від 0,5 тони і більше. Встановити надгробок ми, звичайно, можемо. Але хочемо попередити про ризики у транспортуванні таких деталей непристосованим автомобілем. Окрім цього,  ми купляємо житомирський граніт за дешевшими гуртовими цінами у надійної компанії, що розробляє гранітний кар’єр,  і несемо повну юридичну відповідальність перед Вами згідно відповідної угоди. При умові, що ми самі закуповуємо граніт для пам’ятника, виготовляємо і монтуємо його – гарантія на 15 років!

 • Я чув про використання штучних матеріалів для побудови надмогильного пам’ятника?

  Останнім часом на ринку надмогильних пам’ятників появились пропозиції надгробних пам’ятників, що виготовлені з так званого штучного мармуру (його  ще називають «штучний камінь»,«штучний граніт»,«декоративний мармур», «декоративний бетон», «кольоровий бетон», «литий камінь», «відлитий камінь», «полімербетон», «промисловий бетон»).  Штучний мармур – композитний матеріал на основі цементно-піщаної суміші , пластифікаторів, барвників (пігментів), іноді додають природню мармурову крихту.  Існує також оригінальний метод виготовлення бетонної суміші за технологією ультрабетон (кевларобетон, граніліт).  Дана технологія зводиться до того, що бетонна суміш на основі портландцементу являє собою щільно стиснені окотені сферичної форми (діаметром від 2 до 5 см). Даний спосіб отримання окотенів  запозичений з царини чорної металургії. Окотені  ультрабетону формуються в барабані модифікованого гравітаційного змішувача, що дозволяє отримати гранули високої щільності з повним виключенням кисню із суміші. Таким чином досягають високих фізико-механічних властивостей відливу, але й отримують монолітну поверхню з високим глянцем.  Незважаючи на певні переваги таких матеріалів (дешевизна і швидкість виготовлення), наша компанія віддає все ж перевагу натуральному граніту для виготовлення надмогильного пам’ятника. На нашу думку, краса і фізичні властивості природного каменю неперевершені.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner