Продавець Пам'ятники гранітні MEMORIA розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
9 відгуків
Гранітні пам'ятники від MEMORIA
+380 (67) 768-47-98
+380 (93) 135-48-50
Додати відгук

Як купити пам'ятник

Як купити пам'ятник? Поради замовнику та етапи здійснення Проекту «Виготовлення та встановлення ритуальної споруди»

1.   Вибір пам’ятника та виготовлення технічного завдання

Передовсім радимо оглянути наш сайт , на ньому ви можете знайти зразки надмогильних пам’ятників , що поділені за категоріями - одинарні, півтора, подвійні та потрійні пам’ятники, з допомогою спеціального фільтру є можливість вибрати меморіальні споруди у визначеному ціновому діапазоні. Кожну позицію супроводжує детальна  характеристика про використані матеріали до тої чи іншої деталі  чи конструктиву (вид граніту, мармурова крихта тощо), особливості архітектурного та дизайнерського вирішення, загальна ціна. Радимо прочитати й інші інформаційні матеріали, що там також розміщені, це дозволить більш усвідомлено зупинитись на виборі. Наші статті містять слова-підказки, з допомогою яких зможете продовжити більш поглиблений пошук і порівняння  у всемережжі. Проте, якщо ви не знайшли потрібного, або вагаєтесь у виборі – радо чекаємо у нашому офісі. Можете принести на зустріч ескізи, малюнки та фотографії цілих пам’ятників або окремих елементів, що ви уподобали. Також запропонуємо до розгляду наші каталоги та портфоліо. З врахуванням розмірів поховання, вашого бачення , уподобань чи релігійних переконань разом створимо Проект на рівні технічного завдання. Безперечно будуть враховані й ваші фінансові очікування. Ми завжди пропонуємо кілька варіантів  пам’ятного комплексу за відповідно різну вартість. Думаємо, що погодитесь, якою б порівняно низькою ціна не була, останній прихисток наших  близьких має бути бездоганної якості. Принесіть також фотографії померлих, якщо плануєте розмістити вигравіювані портрети а також написані власноруч написи, що також знайдуть місце на елементах гранітної споруди (прізвища та імена, дати життя, епітафії, символи тощо). Така розмова може тривати від 30 хвилин до 2-х годин, може бути перенесена до остаточного вирішення. Ми шукаємо компроміс не між Замовником (вами) і Виконавцем (нами), а між бажаним і можливим. Поєднати омріяне й досяжне – наше гасло, мета і місія.

2.   Підписання угоди на виготовлення ритуального пам’ятника

Після погодження вами технічного завдання та при сплаті завдатку в розмірі 30 відсотків від вартості всього пам’ятника та робіт, що будуть виконані, одночасно підписується «Договір про надання послуги» на виготовлення та встановлення ритуальної споруди з граніту.   В Договорі визначені обов’язки сторін (замовника і виконавця) та порядок роботи над Проектом.

3.   Вирішення юридичних та дозвільних питань

Наводимо витяги з положень Закону України ,,Про поховання та похоронну справу’’ та відповідно Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 р. № 193 та з Положень  та інших підзаконних нормативно-правових актів, що ухвалені місцевими міськими, районними, селищними та сільськими Радами, які часто називаються «Про порядок функціонування та утримання кладовища міста/села …»:

«Після здійснення поховання Замовнику, як користувачу місця поховання, видається Виконавчим комітетом відповідне свідоцтво про поховання, яке дає право на встановлення намогильної споруди в межах могили, вирішення питання про проведення підпоховання, облаштування місця поховання, здійснення інших дій, які не суперечать чинному законодавству.

На могилах (місцях родинного поховання), у межах наданої земельної ділянки, можуть установлюватися намогильні споруди та елементи благоустрою могили. Для установлення намогильної споруди користувач місця поховання подає до Виконавчого комітету такі документи:
- оригінал свідоцтва про смерть похованого;
- свідоцтво про поховання, а в разі його відсутності – письмову згоду користувача місця поховання на установлення намогильної споруди;
- документи, що підтверджують придбання намогильної споруди, її ціну та дату реалізації;
- реквізити виконавця намогильної споруди.»

На деяких кладовищах, зокрема всіх львівських цвинтарях, вимагається спеціальна оплатна перепустка для виконавця робіт із встановлення надмогильної споруди (наша Компанія бере на себе отримання подібної перепустки).

4.   Виготовлення пам’ятників

Після погодження технічного завдання, зарахування завдатку та підписання вищеописаного Договору, Компанія не зволікаючи приступає до виробництва пам’ятника. Про дійсний стан виконання Проекту замовник може довідатись через телефон або відвідати підприємство.

5.   Заключний етап

При схваленні виконаних робіт з виготовлення надгробної споруди та підписанні акта про здачу виконаних робіт, Замовник оплачує решту коштів, за виключенням раніше внесеного завдатку. Гарантія на всі виконані нами роботи – 15 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner